Aparaty lingwalne

Aparaty lingwalneKażdy z nas ma prawo do ładnego uśmiechu. By go uzyskać trzeba założyć aparat ortodontyczny. Co zrobić w sytuacji, gdy w Twojej pracy lub życiu prywatnym nie możesz pozwolić sobie na posiadanie widocznych zamków ortodontycznych na zębach? Istnieją aparaty z przezroczystymi zamkami, które są mniej widoczne, ale wciąż zauważalne. Jeżeli chcesz wyprostować swoje uzębienie bez pokazywania, że masz aparat ortodontyczny, to jesteś w dobrym miejscu! Z myślą o Tobie zostały stworzone aparaty lingwalne - montowane po wewnętrznej stronie zębów.

Pełna dyskrecja i proste zęby

Aparat lingwalny, zwany inaczej językowym to nowoczesne rozwiązanie, którego cena pozytywnie cię zaskoczy! Zamki w tym aparacie są przyklejane w sposób niekonwencjonalny - na językowej powierzchni zęba, dlatego są one całkowicie niewidoczne. Efektem posiadania aparatu lingwalnego jest całkowita dyskrecja i pełen komfort.

Aparat incognito

W naszej ofercie aparatów lingwalnych znajdziesz aparaty standardowe i odlewane indywidualnie – aparat INCOGNITO firmy 3M (www.lingualtechnik.de). Dużą zaletą tego typu aparatów, poza dyskrecją, jest krótki czas leczenia. Wszystko dlatego, że siła przyłożona do zęba znajduje się blisko centrum oporu, co powoduje że zęby szybciej się przemieszczają. Poza tym ortodonta stosuje cienkie łuki, więc pacjent podczas leczenia prawie nie odczuwa bólu. Odwiedź nas i skonsultuj się z ortodontą - czekamy na Ciebie w Szczecinie.