Aparaty lingwalne

Aparaty lingwalne

Aparat lingwalny to innowacyjny model, który zapewni Ci maksimum komfortu podczas noszenia. W jaki sposób jest to możliwe? Tajemnica tkwi w jego nowoczesnym sposobie montowania po wewnętrznej stronie zęba. Rozwiązanie to sprawia, że aparat lingwalny jest zupełnie niewidoczny dla innych. Zastosowanie tej innowacyjnej technologii pozwoliło na połączenie estetyki z maksymalną wygodą użytkowania każdego dnia, bez względu na sytuację.

Niewidoczny aparat na zęby

Zastanawiasz się, co to właściwie jest aparat lingwalny i dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedź jest bardzo prosta. Aparaty lingwalne nazywamy także językowymi - ze względu na ich nietypowe mocowanie. Dotychczasowe rozwiązania zostały zastąpione zamkami przyklejanymi bezpośrednio do językowej powierzchni zęba. Aparat niewidoczny z zewnątrz to produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Jeżeli cenisz sobie najwyższy komfort użytkowania i nie uznajesz kompromisów, w takim razie to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Aparat lingwalny pozostaje niewidoczny, więc leczenie Twojej wady zgryzu odbywa się dyskretnie. Dzięki temu możesz czuć się komfortowo na ważnym spotkaniu biznesowym, uroczystości rodzinnej czy spotkaniu towarzyskim. Ogromną zaletą aparatu lingwalnego jest również sam komfort noszenia. Płaski profil zamków powoduje, że codzienne jego użytkowanie jest prawie niezauważalne.

Kto może stosować aparat lingwalny

Aparat lingwalny to produkt przeznaczony dla każdego pacjenta bez względu na wiek. Jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci. Młodzież bardzo często broni się przed założeniem aparatu na stałe właśnie ze względu na to, jak wpływa on na wygląd. Kiedy jednak poznają wyjątkowe właściwości oferowanego produktu, zmieniają zdanie. Czy są więc jakiekolwiek ograniczenia w możliwości jego założenia? Przeciwwskazania dotyczą jedynie aktywnych chorób związanych z przyzębiem lub ubytkami w uzębieniu. Jak w każdym wypadku również i w kwestii doboru odpowiedniego aparatu należy pamiętać, że przed jego wyborem należy skonsultować się z ortodontą. Tylko wizyta u specjalisty pozwoli na dobór odpowiedniego modelu.

Poznaj wszystkie zalety aparatów lingwalnych

Za co jeszcze klienci doceniają te niewidoczne aparaty? Ich niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna cena. Jeżeli mamy możliwość skorzystania z innowacyjnego rozwiązania za niewielkie pieniądze, to tym bardziej chętnie po nie sięgamy. Tak samo jest w tym wypadku. Perspektywa pięknego uśmiechu z idealnie równymi zębami kusi niejedną osobę. Kiedy po konsultacji z naszymi specjalistami w Szczecinie klienci dowiadują się o nowoczesnym rozwiązaniu, jakim są aparaty lingwalne, tym chętniej decydują się na leczenie ortodontyczne. Należy bowiem pamiętać, że efekty towarzyszą nam przez całe życie. Wielu klientów również boi się bólu, jakie niesie ze sobą zakładanie standardowych aparatów. W przypadku aparatów lingwalnych zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania, które mają na celu maksymalną redukcję bólu. Niezwykle cienki łuki powodują, że terapia jest niemalże bezbolesna dla pacjenta.

Aparat Incognito

W naszej ofercie przygotowaliśmy także prestiżowy produkt, w jakim jest aparat lingwalny spersonalizowany. Co wyróżnia go od standardowej wersji? Aparaty Incognito są odlewane indywidualnie. Klienci doceniają je także za zdecydowanie krótszy czas leczenia. Jest to więc doskonały wybór dla osób, które cenią sobie nie tylko niewidoczność aparatu, ale także szybkość przynoszonych przez niego efektów.

Masz pytania? Nasz wykwalifikowany zespół z chęcią rozwieje wszystkie twoje wątpliwości i pomoże w wyborze najlepszego aparatu.