Rejestracja telefoniczna:Umów się na wizytę: 509 460 260

O klinice

Najlepsze na świecie gabinety ortodontyczne cechuje fachowe podejście do pacjenta i wysoka kultura pracy. Taka właśnie jest klinika ortodontyczna Orto Magic. Nasz gabinet ortodontyczny działa od 2008 roku, a wieloletni staż i doświadczenie pozwoliło nam zdobyć uznanie i szacunek pacjentów.

Stawiamy, na jakość naszej pracy

Słyniemy z rewelacyjnej atmosfery, która sprzyja wykonywaniu każdego zabiegu. Leczymy kompleksowo pacjentów w każdym wieku - znamy problemy tych najstarszych, ale też najmłodszych. Cechuje nas pełny profesjonalizm w podejściu do pacjenta, który okazujemy na każdym kroku.

Mamy zaawansowany technologicznie sprzęt oraz pracownię RTG i laboratorium ortodontyczne. Rozszerza to możliwości Orto Magic i sprawia, że czeka tu na Ciebie kompleksowe i szczegółowe leczenie, prowadzone krok po kroku.

Zdajemy sobie też sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo pacjenta, dlatego nasz sprzęt przeszedł szereg testów sprawdzających, które potwierdzają jego jakość i niezawodność. Każda z naszych maszyn ma niezbędne atesty, a obsługują je tylko najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.

Kadra lekarska - serce naszej kliniki

Czym byłby najlepszy nawet samochód, bez świetnego kierowcy? Prawdopodobnie tym, czym byłby najlepszy sprzęt bez wykwalifikowanej i doświadczonej kadry lekarskiej. W Orto Magic pracują najlepsi lekarze, którzy z powodzeniem leczyli setki pacjentów. Szefem kliniki jest dr n. med. Magdalena Durka-Zając - Ortodonta Szczecin, specjalista ortodoncji. W 2010 roku obroniła doktorat w zakresie ortodoncji, a w 2016 roku rozpoczęła elitarne studia podyplomowe Master of Science in Lingual Orthodontics na Uniwersytecie Fryderyka II w Neapolu. Wykształcenie łączy z zamiłowaniem do pracy, doświadczeniem i wyjątkowym podejściem do pacjenta, którym zaraża wszystkich pracowników. To klucz do sukcesu!

Do największych osiągnięć pani doktor należy:

- członkostwo w Polskim i Europejskim Towarzystwie Ortodontycznym,

- regularnie uczestnictwo w szkoleniach i kongresach ortodontycznych,

- liczne publikacje i wystąpienia na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

 

Oczywiście to tylko część z dobytku naukowo-zawodowego szefowej naszych lekarzy. Doświadczenie dr Durki-Zająć to gwarancja świetnie dobranych współpracowników, którzy zapewnią najwyższy komfort leczenia, bez niepotrzebnego stresu i nerwów.

Innowacje i technologie to nasze drugie imię

Nasz gabinet specjalizuje się w aparatach lingwalnych. Pani dr n. med. Durka-Zając jest najwyższej klasy specjalistką i jako jedna z nielicznych w Polsce wykonuje ortodontyczne leczenie aparatami lingwalnymi za pomocą indywidualnie wykonywanych zamków INCOGNITO. To bezpieczna i innowacyjna technika, używana w najlepszych na świecie miejscach.

Nasza oferta jest oczywiście bardzo szeroka i z pewnością trafi w potrzeby każdego pacjenta.

Gabinet Orto Magic, Klinika ortodontyczna - Szczecin, Al. Papieża Jana Pawła II 42/U4

Zapraszamy!