Rejestracja telefoniczna:Umów się na wizytę: 509 460 260

Ortodonta Pyrzyce

Zamieszkujesz Pyrzyce i szukasz dobrego ortodonty dla siebie lub swojego dziecka? W Orto-Magic korygujemy wady zgryzu przy zastosowaniu nowoczesnych metod. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nasz gabinet ortodontyczny.

Ortodoncja dziecięca i dla dorosłych w Pyrzycach

Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych jest pod kilkoma względami podobne. Przed jego rozpoczęciem konieczna jest diagnostyka - w tym celu wykonuje się m.in. RTG zębów Pyrzyce. Także cel leczenia jest taki sam - usunąć wadę zgryzu i wyprostować zęby. Jednak odbywa się to innymi metodami:

  • Ortodonta dziecięcy Pyrzyce korzysta z ruchomych aparatów ortodontycznych. U dzieci struktury kostne nie są jeszcze w pełni ukształtowane. To powoduje, że leczenie ortodontyczne młodszych pacjentów trwa krócej.
  • Dobry ortodonta Pyrzyce specjalizujący się w korygowaniu wad zgryzu u dorosłych stosuje głównie stałe aparaty. Jedynie niewielkie wady można skorygować przy użyciu nakładek Invisalign.

Gabinet ortodontyczny Pyrzyce Orto-Magic leczy wady zgryzu u dzieci i dorosłych. U nas spełnisz swoje marzenia o prostych zębach bez względu na wiek.

Profesjonalny gabinet ortodontyczny Pyrzyce

Ponieważ ortodonta Pyrzyce prowadzi całe leczenie ortodontyczne, wybór gabinetu nie jest bez znaczenia. Interesuje Cię dziecięcy ortodonta Pyrzyce? Szukasz ortodonty dla siebie?

Pyrzyce - ortodonta w Orto-Magic:

  • Ma doświadczenie. Podejmuje się leczenia nawet skomplikowanych wad zgryzu zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.
  • Jest wysoko oceniany przez pacjentów - ci, którzy skorzystali z oferty, doceniają profesjonalne podejście i dobrą atmosferę.
  • Proponuje różne aparaty stałe. Ceramiczny lub niewidoczny aparat na zęby Pyrzyce? To tylko niektóre propozycje.

Z uwagi na konieczność odbywania regularnych wizyt kontrolnych warto zdecydować się na gabinet ortodontyczny położony w pobliżu miejsca zamieszkania. Jeżeli mieszkasz w Pyrzycach, profesjonalny gabinet ortodontyczny Pyrzyce będzie dobrym wyborem!