Rejestracja telefoniczna:Umów się na wizytę: 509 460 260

Aparat Clear Aligner Szczecin

Szyny clear aligner

Szyny Clear Aligner - niewidoczny aparat ortodontyczny

Dbanie o piękny wygląd dotyczy nie tylko włosów czy cery, ale także nienagannego uśmiechu. Nic więc dziwnego, że tak chętnie korzystamy z usług ortodontów, którzy w sposób profesjonalny dobiorą odpowiedni aparat. Nie bez znaczenia jest także fakt, że na efekty nie trzeba długo czekać. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, oferujemy nowoczesne nakładki prostujące zęby, które w innowacyjny sposób rozwiązują problem wady zgryzu. Szyny Clear Aligner bardzo chętnie wybierane są przez osoby dorosłe oraz młodzież, ponieważ zapewniają maksymalny komfort podczas codziennego użytkowania. Prezentowane nakładki prostujące zęby sprawiają, że możliwa jest redukcja wad zgryzu w bezinwazyjny sposób. Dla samych pacjentów istotnych jest także fakt, że szyny Clear Aligner są transparentne, co niezwykle pozytywnie wpływa na ich walory estetyczne.

Aparat Clear Aligner - co to?

Aparat Clear Aligner to nic innego jak nakładki prostujące zęby. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możesz oczarować uśmiechem także podczas trwania kuracji. Jeżeli Twoje zęby nie są perfekcyjnie proste lub ortodonta zalecił Ci stosowanie aparatu, a Ty boisz się dyskomfortu, który może temu towarzyszyć, to prezentowane rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. Transparentne szyny Clear Aligner całkowicie eliminują wszelkiego rodzaju dolegliwości związane z leczeniem ortodontycznym.

W naszym gabinecie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwania nawet najbardziej wymagającego pacjenta. Skąd ta pewność? W naszej ofercie posiadamy także innowacyjne aparaty INCOGNITO, które montowane są po wewnętrznej stronie zębów. Jeżeli marzysz o rozwiązaniu pozbawionym drutów i śrub, ten rodzaj leczenia, będzie idealny dla Ciebie. Co sprawia, że szyny Clear Aligner są tak chętnie wybierane przez pacjentów? Wygoda użytkowania jest oczywiście jednym z kluczowych czynników, ale nie jedynym. Aparat Clear Aligner jest zdejmowany, dzięki czemu codzienne czynności higieniczne oraz spożywanie posiłków nie są uciążliwe.

Clear Aligner - efekty i przebieg leczenia

Szyny clear aligner

Każde leczenie ortodontyczne musi zostać poprzedzone wizytą u specjalisty. Jak wygląda procedura, jeżeli chcemy skorzystać z szyny Clear Aligner? Przede wszystkim na pierwszej wizycie lekarz dokona oceny, czy w naszym wypadku jest możliwość zastosowania nakładek prostujących na zęby. Następnie zostanie pobrany wycisk, badania diagnostyczne oraz komputerowe. Kompleksowe wykonanie tych czynności pozwoli nie tylko na dobór idealnej metody leczenia, ale także ocenę, jakie rezultaty są możliwe do uzyskania. Jeżeli aparat Clear Aligner jest dla nas odpowiedni, laboratorium wykona odpowiedni model - każda nakładka wykonywane jest pod indywidualne zamówienie. Dodatkowo już podczas pierwszej wizyty poznasz koszty leczenia metodą Clear Aligner.

Kiedy już pierwsze nakładki będą gotowe, rozpoczyna się właściwy proces prostowania zębów. Na pierwszą wizytę kontrolną należy udać się do ortodonty po 3 tygodniach noszenia nakładek w celu przygotowania kolejnych szyn Clear Aligner niezbędnych w dalszym procesie leczenia. Kiedy możemy zobaczyć efekty? Zadziwiające jest to, że szyny Clear Aligner nie tylko zapewniają maksymalny komfort noszenia, ale również eliminują większość wad nawet w 6 miesięcy. Tak krótki czas leczenia zdecydowanie zmniejsza jego koszty i zachęca do jego podjęcia. Kiedy pożądany efekt zostanie już uzyskany, otrzymujemy ostatni zestaw szyn mający na celu utrwalenie osiągniętego celu. Jak długo nosimy nakładki retencyjne? Szacuje się, że czas stabilizacji wynosi od 12 miesięcy do 3 lat.

Jeżeli uważasz, że potrzebne jest Ci leczenie ortodontyczne, zaufaj specjalistom w tej dziedzinie i umów się na konsultację w naszym gabinecie. Profesjonalny zespół lekarzy w sposób kompleksowy przeprowadzoną diagnostykę oraz na każdym etapie leczenia odpowiedzą na każde Twoje pytanie - Ortodonta Szczecin.

Z oferty Orto-Magic polecamy również: