Pracownia techniczna

Pracownia techniczna

W każdym, zwłaszcza skomplikowanym leczeniu ortodontycznym potrzebna jest skuteczna praca zespołowa – lekarza, pacjenta i technika dentystycznego. W naszej klinice uzyskujemy taki efekt między innymi dzięki temu, że znajduje się w niej nowoczesna pracownia ortodontyczna. Takie rozwiązanie daje nam pewność, że wychodzące z laboratorium prace są zgodne z wymaganymi standardami, a przy tym spełniają państwa oraz nasze oczekiwania. Poza tym ścisła współpraca gabinetu z pracownią protetyczną zapewnia sprawną i efektywną komunikację pomiędzy specjalistami, a także możliwość przeprowadzenia szybkiej korekty czy naprawy aparatu, bez konieczności ponownego fatygowania pacjenta. W tym wypadku, usługi możemy więc realizować niemal „od ręki”, co jest szczególnie ważne dla osób korzystających z aparatów retencyjnych.

Laboratorium ortodontyczne

Nasze laboratorium ortodontyczne wykonuje nie tylko w pełni estetyczne prace protetyczne, ale również skuteczne i pomocne w leczeniu różnego rodzaju wad zgryzu aparaty. Jest to możliwe dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom i narzędziom, jak również dzięki specjalistom protetykom w dziedzinie ortodoncji. Ci ostatni, systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i potrafią zastosować w praktyce wiedzę z zakresu najnowszych zdobyczy stomatologii. Ponieważ każda praca, jaką realizujemy w naszej klinice jest z nimi konsultowana, możemy mieć pewność, że będą państwo zadowoleni z efektów pracy naszego zespołu.

Wszystko to sprawia, że możemy kompleksowo podejść do procesu państwa leczenia i świadczyć najwyższej jakości usługi protetyczne.