System Insignia

system insigniaTwój uśmiech jest tak niepowtarzalny jak odcisk palca. To samo odnosi się do Systemu Insignia, skomputeryzowanego systemu łączącego cyfrowe planowanie leczenia ze specjalnie produkowanymi zamkami i drutami dopasowanymi do Twojej indywidualnej anatomii zębów.

Proces jest prosty. Po początkowym badaniu, Twój ortodonta pobierze wycisk, aby zaprojektować uśmiech w laboratorium Insignia. Przy użyciu zaawansowanego oprogramowania do obrazowania zostanie stworzona trójwymiarowa wizualizacja Twojego zgryzu oraz zostaną wyprodukowane zamki i druty z indywidualnymi parametrami od Leczenie systemem Insignia jest dopasowane do konkretnego pacjenta. Każdy element jest precyzyjnie obliczony, aby optymalnie wpłynął na ruch zęba. Ma to na celu zmniejszenie liczby wizyt w gabinecie oraz uzyskanie wyjątkowego komfortu. Ponieważ leczenie jest w 100% spersonalizowane, czas noszenia zamków przez pacjenta ulega skróceniu.

Insignia jest idealna dla każdego – od dorosłego z nieuregulowanym planem dnia po nastolatka, który chce jak najszybciej zdjąć zamki i uzyskać ładny uśmiech.

W przeciwieństwie do tradycyjnej ortodoncji i jej filozofii „jeden rozmiar pasuje dla każdego pacjenta”, zamki i druty Insignia są zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu możesz osiągnąć promienny uśmiech odzwierciedlający Twoją osobowość.

  • Insignia może skrócić czas noszenia zamków o 25%.

  • Insignia przesuwa granicę nauki i sztuki ortodoncji poza dotychczasowo dostępne możliwości w przypadku zamków tradycyjnych.

  • Insignia pomaga przygotować precyzyjny plan leczenia odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom.

  • Insignia pozwala na obejrzenie Twojego nowego uśmiechu zanim rozpocznie się leczenie.

http://www.youtube.com/watch?v=YR6Q_BHl2d4 (film insignia) żródło polorto.